auto 20151219111027214646 650x35814813819431 560x416 - Një person në Ferizaj, arrestohet pasi sulmoi vajzat e veta

Një person është në Ferizaj pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy vajzave të tij.

Njësiti policor në shtëpinë e të dyshuarit ka gjetur dhe konfiskuar një armë automatike AK-47 me katër karikatorë dhe 61 fishek, një pistoletë me dy karikatorë dhe 14 fishek, 40 copë fishek magnum, si dhe disa gjëra tjera.

Viktimat e rastit si pasojë e dhunës fizike kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.