auto ps415476303341 560x416 - Plaçkitet lokali i lojërave kompjuterike në Ferizaj, vidhen 300 euro

Një lokal i lojërave kompjuterike në Ferizaj është plaçkitur të hënën pas mesnate dhe nën kërcënimin e mjeteve të forta, tre persona të maskuar kanë vjedhur shumë parash deri në 300 euro.

“Viktima ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës në një lokal të lojërave (playstation), kishin hyrë tre persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e një mjeti të forta metali nga kasaforta kishin marr para në vlerë rreth 250-300 €, dhe janë larguar në këmbë në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.