Policia e Kosoves1 560x400 - Policia e Kosovës arreston gjashtë persona


Gjashtë persona janë arrestuar të dielën nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme dhe në raste të ndara.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar me kohë prokurori i shtetit me urdhër të të cilit katër janë dërguar në mbajtje ndërsa dy janë liruar në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.