Loading...

Tre persona të dyshuar të moshës së mitur janë arrestuar në Ferizaj.

VIDEO

“Tek të njëjtit policia gjatë verifikimit dhe kontrollimit në dy lokacione të ndryshme kë gjetur dhe konfiskuar (dy kavanoza) substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, në peshë totale 85.9 gr”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, rasti në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.