w 66 560x416 - Policia jep detaje për tentim vjedhjen e bankës në Ferizaj

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin e djeshëm në Ferizaj, ku persona të panjohur me force kanë depërtuar në një bankë dhe kanë demoluar bankën dhe me mjete shpërthyese.

Sipas Policisë, ata kanë shpërthyer dy bankomatë, mirëpo nuk kanë arritur të marrin paratë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.