Prevalla mbulohet nga bora 600x3601 560x360 - Prevalla mbulohet nga bora

Pjesa turistike e Pervallës sot është mbuluar nga bora. Fotografitë e para tashmë nga atje po qarkullojnë nëpër rrjete sociale.

Një të tillë e ka publikuar edhe ‘meteo balkan’, raporton Express.

Ndërkohë qysh mbrëmë nga meteorologët ishte paralajmëruar që në ditët në vazhdim në Kosovë do të kishte reshje të borës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.