auto Screenshot 4 27 650x35815442845601 560x416 - Reperi nga Ferizaj vjen me këngën e re “Rrethi jem”

Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip.

2Ton ka sjell projektin e ri muzikor të paralajmëruar javë më parë.

Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e projektit e ka bërë vetë këngëtari kurse për bitin është përkujdesur, Genc Avdyli.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube ku pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Theksojmë se javë më parë reperi solli bashkëpunimin me Donjeta Morinën me këngën “Sa gabime”, ku numëron afro 6 milionë klikime.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.