Loading...

Shfaqja “Shkumsi” e Naser Shatrollit jepet sot, më 14 mars 2019, duke filluar nga ora 20:00 në në Teatrin ” Adriana Abdullahu” në Ferizaj.

‘Shkumsi” në Teatrin “Adriana” në Ferizaj jept si shfaqje mysafire nga Prishtina, ndërsa tregon historinë e një personazhi, për të cilin filet por nuk shihet.

Përmes ironisë e humorit autori rrëfehen problemet me të cilat përballet sot Kosova që nga përfundimi i luftës.

Në shfaqje luajnë: Faris Berisha dhe Ermal Sadiku.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.