Screenshot 2 6 800x450 696x3921 560x392 - Shoferi i rrezikshëm në Ferizaj: Momenti kur për pak sa nuk shkakton aksident

Për gjashtë muaj në Kosovë (janar-qershor 2019), në aksidente të rënda trafiku në cilësinë e shoferëve, pasagjerëve dhe këmbësorëve kanë vdekur 40 persona, transmeton Ferizaj24.

Mijëra aksidente ndodhën gjysmën e parë të 2019’ës, kjo edhe për shkak të pakujdesisë së shoferëve të veturave.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, shihet se si një shofer i pakujdesshëm për pak sa nuk shkakton një aksident, që edhe mund të ishte fatal.
Në pamje shihet se një veturë e tipit BMW X5, dëshiron të kthehet në anën e majtë duke mos e lejuar veturën tjetër të kaloj dhe për pak sa nuk e godet. Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, konkretisht rruga Ferizaj-Dardani.

Më poshtë mund t’i shihni këto pamje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.