w 9 560x416 - Situatë mjeruese te Ferizaj, futbollistët bojkotojnë stërvitjet, shkak kriza financiare

Vazhdon situata mjeruese te klubi i mirënjohur kosovar, Ferizaj.

Problemet financiare dhe ato të brendshme te klubi ferizajas në fakt kishin filluar që në edicionin e kaluar, raporton “Zeri.info”.

Tani që skuadra bën gara në Ligën e Parë, Ferizaj ka bërë me dije se futbollistët nuk janë paraqitur fare në seancën e sotme stërvitore.

Kjo për shkak të bojkotit të futbollistëve shkaku i gjendjes së vështirë financiare.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.