unnamed 2019 06 22T110930.5861 560x374 - Sot nis dezinsektimi hapësinor në Ferizaj

Komuna e Ferizajt ka njoftuar se sot fillon dezinsektimi hapësinor në këtë qytet.

Komuna ka njoftuar qytetarët e Ferizajt se të shtunën, nga ora 20.00, do të fillojë dezinsektimi i hapësirave publike në gjithë zonën e qytetit.lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=147&loc=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fsot nis dezinsektimi hapesinor ne ferizaj%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Sot nis dezinsektimi hapësinor në Ferizaj

 

 

“Andaj qytetarët që zhvillojnë veprimtarinë e bletarisë porositën që të kujdesen në mënyrë të veçantë për to. Ne rast të motit me shi dhe erës së fortë orari shtyhet deri në ditët me mot të mirë dhe vazhdon sipas orarit të paraparë”, ka thënë ai.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.