tayna 21 - Tayna vjen me “freestyle” – Këngëtarja thumbon ngapak me tekstin e ri (VIDEO)


Një video e publikuar në Instagram nga Tyana, mangut e ka vetëm videoklipin.

Këngëtarja ka lansuar një “freestyle” në Instagramin e saj, ku hedh sa thumba anë e mbanë për ata që e kanë sharë.

Ajo e arsyeton famën e saj me talent ndërsa po ashtu, deklarohet përmes rreshtave të kësaj kënge se nëse ka blerë klikimet në youtube, si ia ka arritur t’i blejë njerëzit në koncert?

Në këtë tekst, ajo ka një diskurs tipike prej repereje duke u vet cilësuar si më e mira dhe më e forta.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.