Loading...

Njoftohen qytetarët e Komunës së Ferizajt se të shtunën më 22 qershor, nga ora 20.00, do të filloj dezinsektimi i hapësirave publike në gjithë zonën e qytetit. Andaj qytetarët që zhvillojnë veprimtarinë e bletarisë porositën që të kujdesen në mënyrë të veçantë për to.

VËREJTJE:
Ne rast të motit me shi dhe erës së fortë orari shtyhet deri në ditët me mot të mirë dhe vazhdon sipas orarit të paraparë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.