auto euro bankomat15154360621 560x416 - Tentohet të hapet me forcë një bankomat në Ferizaj, rasti nën hetime

Disa persona kanë tentuar që me forcë ta hapin bankomatin e një banke, mëngjesin e së shtunës në Ferizaj.

Sipas raportit 24-orësh, rasti është nën hetime.

“Raportohet se të dyshuar të panjohur kanë tentuar që me forcë ta hapin bankomatin e një banke. Në vendin e ngjarjes, kanë dalur të gjitha njësitet përkatëse policore. Rasti nën hetime”, shkruhet në raport.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.