thike 730x4401 560x416 - Therje ne Ferizaj, viktima dergohet ne QKUK

Gjatë ditës së djeshme në Ferizaj është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht dhe ther me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar.

Ai për shkak të lëndimeve është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.