kytt1 560x416 - Thyhet vetura në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, kjo është kërkesa e pronarit

Një veturë është thyer sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Përpos dëmeve materiale që ka pësuar pronari nga thyerja e veturës, atij i janë vjedhur edhe gjërat që kishte brenda saj.

Përmes një grupi në rrjetin social Facebook, ai ka kërkuar që personi i cili bëri këtë thyerje ‘të bëhet burrë’ dhe t’i kthejë së paku patentë shoferin ose ta lë atë kudo që të mundet vetëm që ai ta marrë.

kytt1 1 - Thyhet vetura në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, kjo është kërkesa e pronarit

“Lajmro naj admin ose najkon e bile qat leje te kerrit bonu pak burr e kthe ose le te najkush tme lajmron se per tjerat spo ma nin as spo du me dit kush je bile”, shkroi ai.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.