Loading...

Në fshatin Zaskok të Ferizajt mbrëmë ka ndodhur një grabitje e armatosur.

Përmes një komunikate për media Policia e Kosovës bën të ditur se tre persona të maskuar dhe nën kërcënim të armëve kanë grabitur 200 euro në një market në këtë fshat, transmeton Koha.net.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte në marketin e tij, tre persona të maskuar dhe nën kërcënim të armëve të zjarrit i kanë grabitur 200(dyqind) euro para të gatshme”, thuhet në komunikatë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.