vjedhje 780x439 768x4321 560x416 - Viktimës nga Ferizaj i vjedhin pushkën dhe lejen e saj


Policia e Kosovës ka njoftuar se një vjedhje e rëndë ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në Ferizaj, në natën e vitit të ri.

Ankuesi mashkull ka raportuar se persona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë kanë vjedhur një pushkë gjuetie së bashku me lejen e pushkës.
Rasti është duke u hetuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.