w 18 560x416 - Vjen një super-baladë nga Xhela Abazi

Xhela Abazi vjen me një super-baladë.

Këngëtari i njohur nga Ferizaj, Xhela Abazi ka publikuar baladën e fundit të realizuar me video-klip.

“Më mjafton”, është titulli i kësaj kënge të shkruar nga Fadil Topalli.

Video u realizua nga McProduction.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.