Loading...

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 12:30 në Ferizaj.

VIDEO

Lajmin e ka konfirmuar Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt.

Ai ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur afër Stacionit të Autobusëve në këtë qytet.

“Rreth orës 12:30 ka ndodhur ngjarja. Bëhet fjalë për një gjuajtje me armë zjarri. Një person ka ndërruar jetë vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar”, tha Gashi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.