2 23697 alone girl pic hd 560x380 - Zhduket një vajzë nga Ferizaj

Një vajzë dje është zhdukur në qytetin e Ferizajt, njofton Klan Kosova.

Në polici rastin e kishtë raportuar nëna e vajzës e cila kishte thënë se e bija i ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më.

Pas raportimit të këtij rasti policia ka filluar hetimet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.