1A138FB3 7732 4464 BFE7 93D9916AD2C71 560x416 - ZYRTARE: Tre futbollistë largohen nga Ferizaj, prezantohen në Ligën e Dytë!


Klubi futbollistik Vjosa nga Shtimja, ka rrëmbyer tre futbollistë të Ferizajt.

Vjosa ka prezantuar transferimet e janarit, duke paralajmëruar pranverë të suksesshme në Ligën e Dytë, përcjellë “Olle”.

“Klubi Futbollistik “Vjosa” nga Shtimja, njofton opinionin e gjerë dhe të gjithë sportdashësit e komunës sonë, e në veçanti tifozerinë “Titanët” se në afatin kalimtar të janarit kemi bërë përforcime në të gjitha repartet.

Në eventin mikpritës së transfereve të reja të udhëhequr nga nënkryetari z. Bajram Shabani, në mbështetje të bordit drejtues prezantuan përforcimet:

1. Qerim Tërshana nga KF. Ferizaj.
2. Kushtrim Ademi nga KF. Ferizaj.
3. Kushtrim Hyseni nga KF. Ferizaj – junior.
4. Ramush Ademi nga KF. Lepenci.
5. Shkëlqim Ramadani nga KF. Ulpiana.
6. Blend Ademaj nga KF. Arbëria.
7. Sadat Krasniqi nga KF. Lepenci.
8. Granit Zeqiri i rikthyer në klub nga Franc”, thuhet në njoftim.

34D3B84D A271 437D A661 DE7E5B00A2BF1 - ZYRTARE: Tre futbollistë largohen nga Ferizaj, prezantohen në Ligën e Dytë!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.