ferizaji 27771 560x416 - ​​Ferizaj ndez dritat e Pemës së Vitit të Ri


Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu së bashkë me disa fëmijë, ka ndezur sonte dritat e Pemës së Vitit të Ri dhe dekoreve tjera ndriçuese përgjatë gjithë sheshit qendror të qytetit.

“Të vegjlit shtypën butonin e ndezjes së dritave në Pemën e Vitit të Ri dhe dekoreve ndriçuese përgjatë sheshit qendror të Ferizajt.

Kush më shumë se ata ngjallin shpresën për vitin që po hyjmë, japin dashurinë e ngrohtësinë në këtë prag festash.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.