Nisin garat në Ferizaj

12 Gusht, 2018 0

Turneu i sivjetme kualifikues i Ferizajt ne kuader te Z Mobile Streetball Kosova 2018 filloj me 9 ekipe tejet kualitative dhe konkurrencen me te mire…

Skuadra jonë ka vënë në shitje biletat vjetore për ta ndjekur klubin gjatë sezonit 2018/19 në Superligën e Kosovës në futboll. Çmimi eshtë 50€. Me…