196808142 4734625776554695 2317522397616369804 n1 560x416 - Zyrtare: Klubi i Ferizajt emëron trajnerin e ri

Skuadra e Ferizajt pas ndryshimit të kryesisë, ka prezantuar trajnerin e ri.

Kryetari i klubit, Lulzim Abazi ka prezantuar sot Megzon Visokan si trajner të ri të ekipit.

Visoka së fundmi ishte trajneri i KF A&N. Në të kaluarën kishte udhëhequr ekipe si Ulpiana, Llapi U19 dhe Flamurtari U19.

Ai po ashtu kishte qenë asisten i trajnerit Kushtrim Munishi tek Kosova u19, në konkurencën e femrave.

 

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.