196808142 4734625776554695 2317522397616369804 n1 560x416 - Zyrtare: Klubi i Ferizajt emëron trajnerin e ri

Skuadra e Ferizajt pas ndryshimit të kryesisë, ka prezantuar trajnerin e ri.

Kryetari i klubit, Lulzim Abazi ka prezantuar sot Megzon Visokan si trajner të ri të ekipit.

Visoka së fundmi ishte trajneri i KF A&N. Në të kaluarën kishte udhëhequr ekipe si Ulpiana, Llapi U19 dhe Flamurtari U19.

Ai po ashtu kishte qenë asisten i trajnerit Kushtrim Munishi tek Kosova u19, në konkurencën e femrave.