KF Ferizaj 640x4501 1 560x416 - KF “Ferizaj” bëhet me logo të re

Skuadra e Ferizajt në futboll është bërë me logo të re.
Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit, Agron Selmani me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Ferizaj këtë verë është riorganizuar ku ka sjell në radhët e veta disa lojtarë mjaft cilësor.

206391733 10159296419342264 4413104531129045332 n1 - KF “Ferizaj” bëhet me logo të re

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.