Loading...

Në fshatin Doganaj të Ferizajt ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve civile ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere femra të cilat kanë marrë tretman mjekësor.
Pas tretmanit njëra është liruar ndërsa tjetra është dërguar në QKUK, Prishtinë për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.