unnamed 55 11 560x337 - ​Luanin bixhoz, gjobiten 13 persona për mosrespektim të masave

Luanin bixhoz, gjobiten 13 persona për mosrespektim të masave

Njësitet policore gjatë bastisjes në një lokal të improvizuar në Ferizaj, kanë hasur në 13 persona duke luajtur bixhoz, të cilëve iu kanë shqiptuar tiketa për moszbatim të vendimit të qeverisë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.