femer 41751 560x374 - ​Një femër inskenoi një rast grabitje në Ferizaj

Një femër e cila kishte raportuar në polici një rast për grabitje, del se ka gënjyer.

“Lidhur me rastin më 10.07.2019 njësia përkatëse policore ka arrit të vërtetojë se nuk kemi të bëjmë me grabitje, mirëpo e dyshuara  e kishe inskenuar rastin”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.