33580863 1693583430697033 97034959167946752 n1 560x416 - ​Uron hyrjen e KF Ferizaj në Superligë

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka përgëzuar futbollistët e KF Ferizaj për hyrje në Superligë, pas fitores me penallti në barazhin ndaj Vëllaznimit.

“Urime Ferizaj! Urime hyrja e KF “Ferizaj” në Superligë! Urime tifozerisë “Ujqit”! Futbolli ferizajas po këndellet, bashkë do ta rendisim aty ku e ka vendin, në majat e renditjes tabelare”, thuhet në urim./kosovapress/

33525802 1693583454030364 7281564708983799808 n1 - ​Uron hyrjen e KF Ferizaj në Superligë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.