w 114 537x416 - "100 probleme" nuk e ndalin Ferizajn ta mposhtë Gjilanin në miqësore

Në stadiumin e qytetit në Ferizaj, sot janë përballur Ferizaj dhe Gjilani në një ndeshje miqësore.

Përkundër problemeve të shumta, Ferizaj ka arritur të triumfojë përballë Gjilanit të Bylbyl Sokolit, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja në fjalë u mbyll me rezultat 1:0, me golin e vetëm të shënuar nga Ramush Ramadani.

Ndryshe, Ferizaj është duke u përballur me shumë probleme financiare.

Madje, klubi ditë më parë paralajmëroi tërheqjen nga garat.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.