2ton paralajmeron duet me donjeta morinen - 2Ton paralajmëron duet me Donjeta Morinën

Reperi 2Ton ka bërë të ditur se do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Kënga është bashkëpunim me këngëtaren e re, Donjeta Morina, dhe do të lansohet pas dy ditësh.

“Sa gabime” është titulli i këngës që do të publikohet të mërkurën (7 nëntor).

Donjeta është pëlqyer për interpretimin e versioneve të saj të disa hiteve të njohura.

[embedded content]

Sa i përket Arton Avdylit, ai gjatë këtij viti ka sjellë disa këngë që janë pëlqyer shumë nga fansat e tij.

Lexo po ashtu:

Përmendim bashkëpunimin me Lindon, “1 Xhiro”, si edhe hitin e kësaj vere, “Melisa”.

[embedded content]

Ndërsa një prej projekteve më të fundit të 2Ton është “Shumë telefona” që publikua në fund të muajit shtator. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.