aksident 41 560x416 - 31 aksidente kanë ndodhur dje në Kosovë


Në mbajtje janë dërguar 19 të arrestuar nga policia.

Ditën e djeshme në Kosovë kanë ndodhur 31 aksidente, prej të cilave 13 me të lënduar.

Tiketa trafiku janë shqiptuar 918 të tilla, kurse janë arrestuar nga Policia e Kosovës 32 persona.

Në mbajtje janë dërguar 19 të arrestuar nga policia.

Ndryshe, numri i aksidenteve gjatë këtij viti ka qenë shumë i madh duke marr kështu edhe me dhjetëra jetë njerëzish.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.