ferizaj24 ferizaj 560x416 - 5 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj

Sipas njoftimeve të IKSHPK-së, në Ferizaj shtohen edhe 5 raste të reja të infektuar me virusin COVID-19, të ndarë 4 në qytet dhe 1 në Balaj. Të gjitha rastet e reja janë raste kontakti.

Urojmë shërim të shpejt të infektuarve🙏🏻

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.