a don love nga dafina dhe noizy arrin kater milione per 10 dite 560x416 - “A don Love” nga Dafina dhe Noizy arrin katër milionë për 10 ditë

Dafina Zeqiri dhe Noizy kanë arritur sukses të konsiderueshëm me projektin e ri.

Për 10 ditë projekti i tyre sensual “A don Love?” arriti katër milionë klikime.

a don love nga dafina dhe noizy arrin kater milione per 10 dite - “A don Love” nga Dafina dhe Noizy arrin katër milionë për 10 ditë

Dyshja realizoi klipin të punuar nga BledBeats, i cili realizoi edhe këngën.

Ndërkaq, klipi u xhirua me një iPhone 8.

[embedded content]

Teksti është realizuar nga vet artistët.

Bashkimi i Noizyt me Duffyen ishte i pazakontë, pasi që ishte reperi ai që ka ofenduar shumë kohë më parë këngëtaren kur ajo ishte në lidhje me Ledri Vulën. /Telegrafi/