a po kerkoni ene kuzhine te persosura 560x416 - A po kërkoni enë kuzhine të përsosura?
a po kerkoni ene kuzhine te persosura - A po kërkoni enë kuzhine të përsosura?

Dëshironi enë që janë të pathyeshme? Që do t’ju zgjasin me vite dhe do t’u shërbejnë si kuzhinier besnik për ushqimet tuaja familjare?

Të sigurta, të përshtatshme për të gjitha pllakat, përfshirë induksionin, enë që janë kombinim i traditës dhe modernes? Linja Delimano Copperlux janë ajo çfarë ju po kërkoni!

Kombinimi i mahnitshëm i materialeve – bakër, grimca të vërteta guri dhe çelik që ju dhurojnë enëve CopperLUX përçueshmëri, jo-ngjitese, pastrim të lehtë, rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe pamje elegante.

Me CopperLux enët, shëndeti vjen në rend të parë!

Vetitë magjike që kanë këto enë do të ju mundësojnë të krijoni një shprehi të shëndetshme të të ushqyerit. Të gjitha enët do të mund t’i përdorni me vetëm një pikë vaj, që domethënë që organizmi juaj nuk do të marrë yndyrërat e tepërta të cilat dëmtojnë rendë shëndetin.

Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë atë ngadalë në ushqim, duke i dhenë lagështi natyrale, vitamina dhe aroma, duke i simuluar shijen tradicionale të përgatitjes në gur. Përveq që do të përgatitni ushqim të shëndetshëm, ju do të shijoni në maksimum ushqimet e përgatitura në këto enë.

Kombinoni shijen tradicionale me materialet moderne, dhe përfitoni nga oferta e enëve Delimano që mund ta shihni duke KLIKUAR KËTU ose thirrni në nr. pa pagesë 0800 100 90 dhe ne do t’u informojmë për enët nga të cilat do të përfitoni ju, shëndeti dhe kuzhina juaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.