Loading...

Labeli “Baba Stars” si duket ka filluar të shpërbëhet si pasojë e problemeve që po dalin në pah nga anëtarët e grupit.

Dje ishte reperi Cozman i cili publikoi disa postime në Instagram ku thotë se nuk punon me njerëz falso dhe se në një mënyrë njoftoi për largimin e tij nga “BabaStars”, njofton Klan Kosova.

Ndërsa sot edhe tjetri anëtar i grupit ka reaguar përmes Instagramit duke paralajmëruar largimin e tij.

Ai ka treguar se si u krijua ky label, ndryshimet që pësoi ndër vite dhe mosmarrëveshjet që kishin pasur me anëtarët e grupit.

Për më shumë shikoni postimet e tyre:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.