action bronson ka gati librin e dyte te gatimeve stoned beyond belief 560x416 - Action Bronson ka gati librin e dytë të gatimeve “Stoned Beyond Belief”
action bronson ka gati librin e dyte te gatimeve stoned beyond belief - Action Bronson ka gati librin e dytë të gatimeve “Stoned Beyond Belief”

Action Bronson është një ndër artistët më të suksesshëm shqiptar në arenën ndërkombëtare.

Hip-hop artisti shqiptar, i cili në realitet quhet Arian Asllani, ka një ndër emisionet më të shikuara të gatimit në SHBA.

Së fundi, artisti ka zbuluar se ka nxjerr në shitje librin më të fundit të gatimeve, të cilën ua ka sugjeruar të gjithëve ta bëjnë për vete.

“I vetmi libër i gatimit që duhet ta keni në jetë. Libri im i dytë nga seria ‘Fck thats Delicious’ i titulluar ‘Stoned Beyond Belief’”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram, Bronson.

Por, ky i fundit ka bërë të ditur që libri në shitje do të dal gjatë vitit të ardhshëm, duke mos dhënë ndonjë datë të saktë.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, edhe New York Times i ka kushtuar një artikull emisionit të Asllanit, duke e cilësuar si një ndër emisionet më të interesante të gatimit.

Kujtojmë se Action Bronson gjatë verës ishte prezent në Kosovë, duke performuar në edicionin e parë të festivalit muzikor, “Sunny Hill”. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.