action bronson lanson goditjen e radhes vjen swerve on em me asap rocky 560x416 - Action Bronson lanson goditjen e radhës, vjen “Swerve on Em” me ASAP Rocky

Para lansimit të albumit të tij të ri, Action Bronson ka lansuar goditjen e re.

Ai ka lansuar bashkëpunimin me A$AP Rocky, “Swerve on Em”.

action bronson lanson goditjen e radhes vjen swerve on em me asap rocky - Action Bronson lanson goditjen e radhës, vjen “Swerve on Em” me ASAP Rocky

Action Bronson duke performuar në Sunny Hill

Si prodhim muzikor nga Harry Fraud, Bronsolino a.k.a Johnny Handsome shfaqet duke performuar egërsisht në kompjuter.

Dyshja më parë kanë bashkëpunuar në projektin “1 Train”.

action bronson lanson goditjen e radhes vjen swerve on em me asap rocky 1 - Action Bronson lanson goditjen e radhës, vjen “Swerve on Em” me ASAP Rocky

Bronson do të lansojë albumin “White Bronco”, albumin e parë të tij të pavarur që prej largimit nga Atlantic records.

Më parë Action Bronson shkaktoi polemika duke kërkuar të mos krahasohet me Salte Bae.

[embedded content]

Gjatë verës Action Bronson performoi në Prishtinë në Sunny Hill Festival. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.