Adelina Tahiri 81 560x416 - Adelina publikon foton qe e prisnin të gjithë!

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që u bë e njohur dhe e pëlqyer nga publiku që nga dalja e saj e parë në skenë.

Në këto vitet e fundit, Adelina ka qenë shumë e diskutuar sidomos pas lidhjes së saj me maqedonasin 50 vjeçar dhe më vonë shtatzënia dhe lindja e djalit.

Adelina, është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku poston fotografi të shumta të jetës se saj.

Ajo tani ka publikuar një foto të djalit të saj. Kujt i ka ngja Joni, mamit apo babit, gjykojeni vet…!

joni1 - Adelina publikon foton qe e prisnin të gjithë!

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.