adelina thaci duket me shume stil ne mes te vjeshtes 560x416 - Adelina Thaçi duket me shumë stil në mes të vjeshtës
adelina thaci duket me shume stil ne mes te vjeshtes - Adelina Thaçi duket me shumë stil në mes të vjeshtës

Këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi-Meta, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive në muzikë, duke ushtruar profesionin e saj si profesoreshë e pianos dhe solo këndimit.

E njëjta tash e sa kohë është pjesë edhe e një ansambli të formuar nga ajo dhe mikeshat e saj muzikante, të titulluar “Zanat”.

Ato mbajnë së bashku koncerte të shumta, gjersa Adelina pritet të sjellë së shpejti këngë solo.

Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat publikon herë pas here fotografi të ndryshme nga jeta apo aktivitetet e përditshme.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, këngëtarja Thaçi ka realizuar një fotografi mjaft artistike, ku shfaqet duke pozuar plot stil në mes të natyrës.

E veshur me një fustan të verdhë dhe xhaketë xhinse, Adelina dukej mjaft tërheqëse, teksa plotësonte pamjen me flokët e saj bionde.

“Ngjyrat e vjeshtës, unë, soprano, parku nacional”, janë fjalët që këngëtarja ka etiketuar në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.