auto auto aksident 3 1200x630 650x35814878749861501918277 1 560x416 - Akisdent në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj ku si pasojë ka mbetur i lënduar një person.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se personi i lënduar ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Rreth orës 15:00, në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes dy automjeteve. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore ka pësuar një person. Me rastin po merret Njësiti i Trafikut”, tha Ahmeti.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.