Aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj Shkup vdesin tre persona 11 560x412 - Aksident i rëndë në magjistralen Ferizaj-Shkup, vdesin tre persona

Mësohet se shoferi i kamionit është i vetmi i mbijetuar i fatkeqësisë rrugore, ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Tre persona kanë humbur jetën si pasoj e një aksidenti të rëndë trafiku në magjistralen Freziaj-Shkup.

Tre viktimat janë, dy prindërit dhe fëmija, janë qytetar të Ferizajit.

Aksidenti fatal ndodhi si pasoj e përplasjes së veturës në të cilën udhëtonte familja tre anëtarshe me një kamion të madh mallrash në orët e pasdites në Gërlic të Kaçanikut.

Mësohet se shoferi i kamionit është i vetmi i mbijetuar i fatkeqësisë rrugore, ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.