Aksident te Konviktet 01 foto KALLXOcom 1 e1525856533239 640x3001 560x300 - Aksident me fatalitet, tre të vdekur në magjistralen Kaçanik – Ferizaj

Rreth orës 01:00, pas mesnatës, në magjistralen Kaçanik – Ferizaj, ka ndodhur një aksident ku ka mbetur i vdekur një person dhe dy të tjerë janë lënduar.

Vetura është aksidentuar me një grumbull dheu.

(Shtuar) 5 ORË MË VONË: Gazeta Express mëson nga burime policore merret vesh se edhe dy personat e tjerë në mëngjes kanë ndërruar jetë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.