Policia e Trafikut foto KALLXOcom e1525281336465 650x3581 560x416 - Aksident mes tri automjeteve në Ferizaj

Në fshatin Doganaj të komunës së Ferizajt është raportuar për një aksident trafiku në mes të tri automjeteve.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar tre persona.

Dy prej tyre pas tretmanit mjekësor janë liruar.

Ndërsa i lënduari tjetër është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.