w 1 560x416 - Aksident në autostradën Ferizaj-Shkup, shkaktohet kolonë e veturave

Një aksident ka ndodhur dje në autostradën Ferizaj-Shkup. Lajmin e ka bërë të ditur një lexues i gazetës “Bota sot”, i cili ka dërguar edhe fotografitë në redaksi.

Nuk dihet për të lënduar.

Si pasojë e aksidentit, është shkaktuar kolonë në autostradë.

auto 123137469 3472393139492685 6024206696815776923 o1604149514 - Aksident në autostradën Ferizaj-Shkup, shkaktohet kolonë e veturave

auto 123172855 3472392536159412 3743748686120267941 o1604149514 - Aksident në autostradën Ferizaj-Shkup, shkaktohet kolonë e veturave

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.