aksident ne ferizaj tre persona te lenduar 560x416 - Aksident në Ferizaj, tre persona të lënduar

Tre persona kanë marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku në rajonin e Ferizajt.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 10:30 në fshatin Rahovicë, në Ferizaj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, në aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura ndërsa, viktimat janë duke u trajtuar në QKUK.

Siç thuhet në raport, nuk ka të arrestuar lidhur me këtë rast.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.