aksident ferizaj3 1024x7681 560x416 - Aksident në Ferizaj

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në qendër të Ferizajt.

Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe autobusi.

Pos dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Shihni pamjet direkt nga vendi i aksidentit.

aksident ferizaj3 1024x7681 1 - Aksident në Ferizaj

aksident ferizaj2 640x4801 - Aksident në Ferizaj

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.