119160291 320427252376037 4329972638310600847 n 768x576 1 560x416 - Aksident trafiku mes dy veturave, në Ferizaj (FOTO)

Ka ndodhur një aksident trafiku, përballë Stacionit të Policisë, në Ferizaj.

Në aksident janë të përfshira dy vetura, ndërsa nuk raportohet për të lënduar, shkruan Indeksonline.

Më poshtë pamjet.

119162655 625843714985759 2407270218422522622 n 1 768x576 1 - Aksident trafiku mes dy veturave, në Ferizaj (FOTO)

119160291 320427252376037 4329972638310600847 n 768x576 1 - Aksident trafiku mes dy veturave, në Ferizaj (FOTO)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.