aksident naten 1 1 600x360 560x360 - Aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur këtë mbrëmje në magjistralen Ferizaj-Kaçanik.

Rastin e ka konfirmuar Agim Gashi, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt.

Ai tha se njëri nga të lënduarit është përcjell për trajtim më të gjerë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ky aksident trafiku në të cilin raportohet se janë përfshirë dy vetura, mësohet se ka ndodhur në afërsi të zonës së njohur si Fusha e Pajtimit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.